JIP Svět potravin ZLÍN

Prodejna JIP Svět potravin ZLÍN | Jateční 169, 760 01 Zlín-Prštné | Otevřeno denně 7.00 - 20.00

 
JIP Svět potravin Zlín
Prodejna potravin
Adresa: Jateční 169, 760 01 Zlín-Prštné
GPS: 49.2191908, 17.6367572
Telefon: +420 727 813 864
E-mail: cash.zlin@lesko-zlin.cz
 
Otevřeno:  
Pondělí: 7.00 - 20.00
Úterý: 7.00 - 20.00
Středa: 7.00 - 20.00
Čtvrtek: 7.00 - 20.00
Pátek: 7.00 - 20.00
Sobota: 7.00 - 20.00
Neděle: 7.00 - 20.00
JIP – potraviny pro každého. Že toto heslo ve zmodernizované a rozšířené prodejně na Jateční ulici ve Zlíně není pouze planým slibem, se přesvědčíte hned, když do obchodu vkročíte. Široký výběr, kvalita nabízených produktů a zbrusu nové prostředí JIPu totiž splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Každý z nás chce z obchodu odcházet s taškou plnou kvalitních a čerstvých potravin, které navíc pořídil za výhodnou cenu. A modernizovaný zlínský JIP vám přesně takový nákupní zážitek zajistí. Nový koncept prodejny nabídne bezkonkurenční výběr produktů včetně těch naprosto prémiových. Ať už sháníte cokoli, v JIPu máte vždy na výběr spoustu možností.
 
 
 
ÚSEK ČERSTVÉHO MASA
Vlastní bourárnu masa i otevřené lednice s denně absolutně čerstvými surovinami, o než se starají zkušení řezníci, kteří naporcují maso na přání. Nejen to najdete v úseku čertsvého masa. Za podívanou a především za ochutnání stojí maso stařené suchou metodou přímo na prodejně ve speciálních lednicích s kontrolovanou teplotou a vlhkostí. Pro docílení jedinečného kulinářského zážitku v nich zraje minimálně 30 dní. Samozřejmostí je i drůbež nebo všechny základní díly vepřového i hovězího a široký sortiment steakových mas ze všech koutů světa od Jižní Ameriky, přes Afriku po Austrálii.
 
 
ÚSEK RYB A MOŘSKÝCH PLODŮ
Téměř jako v přímořské destinaci si budete připadat v úseku ryb a mořských plodů. U nás naleznete desítky druhů mořských i sladkovodních ryb, hlavonožců i korýšů. Kromě mražených variant je možnost si vybrat z nabídky ryb živých, která se s ohledem na zajištění čerstvosti každý den proměňuje. Kvalita nabízených ryb je pro nás gró, proto jsou tyto poklady rybníků a oceánů pod stálým dohledem specialistů. Ryby kontrolujeme už při přejímce od dodavatelů a na prodejně je uchováváme podle nepřísnějších norem tak, aby se k vám dostaly vždy čerstvé.
 
 
NAŠE VLASTNÍ PEKÁRNA
Pečivo je fenomén, na který si jako národ potrpíme, a proto mu je ve zlínské prodejně věnována náležitá pozornost. Žádné polotovary nebo rozpékané výrobky. Z vlastní opravdové řemeslné pekárny přichází na zlínský pult voňavé a křupavé pečivo. Díky vlastní výrobě vám můžeme zaručit kvalitní produkty z poctivých surovin a podle vlastních receptů.
 
 
ÚSEK OVOCE A ZELENINY
Nejen milovníky zdravého stravování překvapí rozsáhlý výběr zeleniny a ovoce. Položky, které se mění podle ročního období a pěstitelských sezón. Jablka, hrušky, brambory, mrkev, cibule, kořenová nebo košťálová zelenina a mnoho dalšího – jednoduše potraviny, které k naší krajině patří, pochází od českých pěstitelů. Vedle toho zde najdete i kategorii BIO a exotické druhy a další speciality. A protože čerstvost je na prvním místě, vše je pečlivě uložené v dřevěných bedýnkách v klimatizovaném úseku, který zajistí delší svěžest a trvanlivost.
 
 
ÚSEK MLÉČNÝCH VÝROBKŮ
Pokud si nedokážete představit svůj život bez jogurtů, sýrů, tvarohu, másla a dalších mléčných výrobků, jste v JIP Cash & Carry ve Zlíně na správném místě. Ochucené i neochucené, v malém nebo velkém balení, výběr je pouze na vás. V případě, že nechcete nebo nemůžete laktózu, sáhněte po bezlaktózových výrobcích. Samozřejmostí je sortiment mléčných produktů od místních farmářů a z BIO farem. To vše v samostatné místnosti se stálou teplotou pro co nejvyšší čerstvost a kvalitu.
 
 
ÚSEK LAHŮDEK
I zdánlivě tradičnější kategorie, jako jsou lahůdky, vás rozhodně nezklamou. Čekají zde na Vás například dorty a zákusky, uzeniny od našich řezníků nebo nepřeberné množství mléčných výrobků a sýrů. Mezi nimi najdete tradiční produkty, výrobky od farmářů, ale i velký výběr bezlaktózových alternativ. V samostatném chladicím boxu najdete sýry švýcarské, francouzské, německé, anglické nebo i španělské. Odvézt si můžete jen kousek na ochutnání nebo klidně i několikakilogramový bochník.
 
 
BISTRO
Rychlé občerstvení, bufet, bistro... Ať už to nazýváte jakkoli, nic to nemění na skutečnosti, že takové rychlé jídlo dokáže někdy doslova zachránit. Známe to taky, proto je pro vás ve zlínské Cash & Carry připraveno i bistro s obsluhou, kde si můžete dát například grilované kuře, tradiční párek v rohlíku, teplou sekanou, obloženou bagetu, chlebíček, případně zdravější variantu v podobě čerstvého salátu.
 
 
PIVNÍ PALÁC
Srdce pivařů rozhodně zaplesá v pivním paláci. Zde bude čekat nepřeberné množství druhů piv z malých rodinných pivovarů, ale i velkých tuzemských a světových značek. Sezónní a příležitostné speciály i klasická piva skvěle osvěží v létě a potěší i v chladnějších měsících. Odkud k vám dané pivo doputovalo, se dozvíte díky značení – vlajka u cenovky napoví, z jaké země pivo pochází. A v pivním paláci najdete zlatavý mok opravdu z celého světa, od Belgie, přes Německo, Mexiko nebo Thajsko, a samozřejmě až po to naše dobré české. A pokud byste si chtěli odvést už nachlazený soudek, i to je u nás možné.