JIP potraviny SUŠICE

Prodejna JIP potraviny SUŠICE | Hrádecká 1260, 342 01 Sušice | Otevřeno Po - Ne 7.00 - 20.00

 
JIP potraviny Sušice
Prodejna potravin
Adresa: Hrádecká 1260, 342 01 Sušice
GPS: 49.239594, 13.521683
Telefon: 725 929 464
E-mail: cash.susice@jip-napoje.cz
 
Otevřeno:  
Pondělí: 7.00 - 20.00
Úterý: 7.00 - 20.00
Středa: 7.00 - 20.00
Čtvrtek: 7.00 - 20.00
Pátek: 7.00 - 20.00
Sobota: 7.00 - 20.00
Neděle: 7.00 - 20.00
Prostornější, atraktivnější, blíže k centru města, s rozšířenou otevírací dobou a hlavně s mnohem větším výběrem potravin i nápojů. Taková je prodejna JIP Cash & Carry v Sušici, kterou jsme pro vás přestěhovali a od podlahy zcela přebudovali. Přijďte se přesvědčit.
 
 
 
ÚSEK OVOCE A ZELENINY
Nejen milovníky zdravého stravování překvapí rozsáhlý výběr zeleniny a ovoce. Položky, které se mění podle ročního období a pěstitelských sezón. Jablka, hrušky, brambory, mrkev, cibule, kořenová nebo košťálová zelenina a mnoho dalšího – jednoduše potraviny, které k naší krajině patří, pochází od českých pěstitelů. Vedle toho zde najdete i exotické druhy. A protože čerstvost je na prvním místě, vše je pečlivě uložené v dřevěných bedýnkách v klimatizovaném úseku, který zajistí delší svěžest a trvanlivost.
 
 
ÚSEK MASA A UZENIN
Sortimentu masa přesun a proměna sušické prodejny rozhodně prospěly. Tento úsek je teď v samostatném boxu, jehož teplota je udržována tak, aby maso mělo ty nejlepší podmínky a do rukou vás, zákazníků, se dostalo vždy čerstvé. Sháníte kuře, kachnu, pěkný kousek kýty, pár plátků vepřové krkovice nebo maso na steak? Ani jedno není problém, najdete tam mnohem víc. A všechno navíc v té nejlepší kvalitě.
 
 
ÚSEK MLÉČNÝCH VÝROBKŮ
Pokud si nedokážete představit svůj život bez jogurtů, sýrů, tvarohu, másla a dalších mléčných výrobků, jste v JIP Cash & Carry v Sušici na správném místě. Ochucené i neochucené, v malém nebo velkém balení, výběr je pouze na vás. V případě, že nechcete nebo nemůžete laktózu, sáhněte po bezlaktózových výrobcích. Samozřejmostí je sortiment mléčných produktů od místních farmářů a z BIO farem.
 
 
PEČIVO
Neděle ráno a doma ani kůrka? Nevadí. V JIPu pořídíte čerstvé pečivo ve všední dny i o víkendu. Dovážíme ho každý den z naší centrální pekárny a od ověřených dodavatelů. Chléb, bagety a rohlíky k snídani, sladké i slané máslové croissanty, listové a plundrované pečivo k odpolední kávě, koláče nebo dorty ke speciální příležitosti. To všechno doplňuje dnes už nepostradatelná nabídka bezlepkového pečiva.
 
 
ÚSEK LAHŮDEK
I zdánlivě tradičnější kategorie, jako jsou lahůdky, vás rozhodně nezklamou. Čekají tam totiž například dorty a zákusky vyrobené přímo u nás v Gastrostudiu, uzeniny od našich řezníků nebo nepřeberné množství mléčných výrobků a sýrů. Mezi nimi najdete tradiční produkty, výrobky od farmářů, ale i velký výběr bezlaktózových alternativ. V samostatném chladicím boxu najdete sýry švýcarské, francouzské, německé, anglické nebo i španělské. Odvézt si můžete jen kousek na ochutnání nebo klidně i několikakilogramový bochník.
 
 
BISTRO
Rychlé občerstvení, bufet, bistro... Ať už to nazýváte jakkoli, nic to nemění na skutečnosti, že takové rychlé jídlo dokáže někdy doslova zachránit. Známe to taky, proto je pro vás v sušickém Cash & Carry připraveno i bistro s obsluhou, kde si můžete dát například grilované kuře, tradiční párek v rohlíku, teplou sekanou, obloženou bagetu, chlebíček, případně zdravější variantu v podobě čerstvého salátu.