MALOOBCHODNÍ PRODEJNA ŠPINDLERŮV MLÝN

Maloobchodní prodejna ŠPINDLERŮV MLÝN | Špindlerův Mlýn 121, 543 51 Špindlerův Mlýn | Otevřeno Po - Ne 7.00 - 19.00

 
Maloobchodní prodejna Špindlerův Mlýn
Prodejna potravin
Adresa: Špindlerův Mlýn 121, 543 51 Špindlerův Mlýn
GPS: 50.726207, 15.607851
Telefon: 606 727 196
E-mail: mo.spindleruvmlyn@jip-napoje.cz
 
Otevřeno:  
Pondělí: 7.00 - 19.00
Úterý: 7.00 - 19.00
Středa: 7.00 - 19.00
Čtvrtek: 7.00 - 19.00
Pátek: 7.00 - 19.00
Sobota: 7.00 - 19.00
Neděle: 7.00 - 19.00
Naše nejnovější maloobchodní prodejnu ve Špindlerově Mlýně jsme koncipovali jako místo, kde každý den v týdnu seženete všechno, co můžete potřebovat k vykouzlení skvělé snídaně, či večeře. Pokud potřebujete něco rychlejšího, tak v našem bistro úseku seženete třeba grilované kuře nebo teplou sekanou.
 
 
 
PEČIVO
Neděle ráno a doma ani kůrka? Nevadí. V JIPu pořídíte čerstvé pečivo ve všední dny i o víkendu. Dovážíme ho každý den z naší centrální pekárny a od ověřených dodavatelů. Chléb, bagety a rohlíky k snídani, sladké i slané máslové croissanty, listové a plundrované pečivo k odpolední kávě, koláče nebo dorty ke speciální příležitosti. To všechno doplňuje dnes už nepostradatelná nabídka bezlepkového pečiva.
 
 
BISTRO
Rychlé občerstvení, bufet, bistro... Ať už to nazýváte jakkoli, nic to nemění na skutečnosti, že takové rychlé jídlo dokáže někdy doslova zachránit. Známe to taky, proto je pro vás v naší prodejně připraveno i bistro s obsluhou, kde si můžete dát například grilované kuře, tradiční párek v rohlíku, teplou sekanou, obloženou bagetu, chlebíček, případně zdravější variantu v podobě čerstvého salátu.
 
 
ÚSEK OVOCE A ZELENINY
Nejen milovníky zdravého stravování překvapí velký výběr zeleniny a ovoce. Položky, měníme podle ročního období a pěstitelských sezón. Jablka, hrušky, brambory, mrkev, cibule, kořenová nebo košťálová zelenina a mnoho dalšího – jednoduše potraviny, které k naší krajině patří, pochází od českých pěstitelů. Vedle toho zde najdete i exotické druhy. A protože čerstvost je na prvním místě, vše je pečlivě uložené v dřevěných bedýnkách v klimatizovaném úseku, který zajistí delší svěžest a trvanlivost.
 
 
ÚSEK LAHŮDEK
I zdánlivě tradičnější kategorie, jako jsou lahůdky, vás rozhodně nezklamou. Čekají tam totiž například dorty a zákusky vyrobené přímo u nás v Gastrostudiu, uzeniny od našich řezníků nebo výběr mléčných výrobků a sýrů. Mezi nimi najdete jak tradiční produkty, tak i výrobky od farmářů.