JIP SVĚT POTRAVIN PRAHA

Prodejna s restaurací JIP Svět potravin PRAHA | K Jipu 128, 250 65 Praha-Bořanovice | Otevřeno Po - Ne 8.00 - 20.00

 
JIP Svět potravin Praha
Prodejna potravin s restaurací
Adresa: K Jipu 128, 250 65 Praha-Bořanovice
GPS: 50.178934, 14.486951
Telefon: +420 724 319 691
E-mail: cash.praha@jip-napoje.cz
 
Otevřeno:  
Pondělí: 8.00 - 20.00
Úterý: 8.00 - 20.00
Středa: 8.00 - 20.00
Čtvrtek: 8.00 - 20.00
Pátek: 8.00 - 20.00
Sobota: 8.00 - 20.00
Neděle: 8.00 - 20.00
Příjemná atmosféra, moderní prostředí, pestrá nabídka a nakupování hodné 21. století. To je v kostce prodejna JIP Cash&Carry v Praze-Bořanovicích, o které se nestydíme říct, že je naší chloubou. Součástí prodejny je vlastní řeznictví s bourárnou masa. Stačí říct a personál vám naporcuje jakékoli maso na přání, navíc se můžete přímo na prodejní ploše podívat, jak staříme maso suchou cestou. Milovníky rybího masa zase potěšíme nabídkou ryb, a to jak sladkovodních, tak mořských, korýšů, měkkýšů (i živých!). V klimatizovaném prostoru, který zajistí delší trvanlivost, pak čeká pestrobarevná škála zeleniny a ovoce, vlastních, právě vyrobených ovocných šťáv a freshů. Specialitou bořanovického JIPu je pečivo. Pochází totiž z naší vlastní pekárny, která zde, přímo v JIPu, peče sedm dní v týdnu. Každý den tak můžeme zákazníkům nabídnout desítky druhů chlebů i sladkého a slaného pečiva, to všechno vlastní výroby. Pečivo vyrábíme pouze z kvalitních surovin a vlastními metodami. Rozhovor s naším mistrem pekařem si ostatně můžete přečíst tady. Téměř 260 druhů piv v pivním paláci a více než tisícovka vín ve vinotéce zaručí, že rozhodně budete mít z čeho vybírat. Až nakoupíte, zajděte do zdejší restaurace. Od pondělí do neděle si můžete dát čerstvě uvařená jídla, od polévek, přes menu a minutky, po salátový bar a v nabídce je také čerstvě připravované sushi nebo něco sladkého k zakousnutí. A jak je to ve všech našich prodejnách, i v Praze-Bořanovicích se můžete spolehnout na stabilně nízké ceny.
Svět potravin, ve kterém vás baví nakupovat. Svět, kde vás vždycky něco překvapí, ale najdete tam i zaručené jistoty. Tak přesně takový naleznete v Praze. Moderní, ale stále osobitý, velkolepý, přesto útulný a přehledný, a hlavně s nepřebernou nabídkou.
 
 
 
ÚSEK ČERSTVÉHO MASA
Vlastní bourárnu masa i otevřené lednice s denně absolutně čerstvými surovinami, o než se starají zkušení řezníci, kteří naporcují maso na přání. Nejen to najdete v úseku čertsvého masa. Za podívanou a především za ochutnání stojí maso stařené suchou metodou přímo na prodejně ve speciálních lednicích s kontrolovanou teplotou a vlhkostí. Pro docílení jedinečného kulinářského zážitku v nich zraje minimálně 30 dní. Samozřejmostí je i drůbež nebo všechny základní díly vepřového i hovězího a široký sortiment steakových mas ze všech koutů světa od Jižní Ameriky, přes Afriku po Austrálii.
 
 
ÚSEK RYB A MOŘSKÝCH PLODŮ
Téměř jako v přímořské destinaci si budete připadat v úseku ryb a mořských plodů. U nás naleznete desítky druhů mořských i sladkovodních ryb, hlavonožců i korýšů. Kromě chlazených a mražených variant je možnost si vybrat z nabídky ryb živých, která se s ohledem na zajištění čerstvosti každý den proměňuje. Kvalita nabízených ryb je pro nás gró, proto jsou tyto poklady rybníků a oceánů pod stálým dohledem specialistů. Ryby kontrolujeme už při přejímce od dodavatelů a na prodejně je uchováváme podle nepřísnějších norem tak, aby se k vám dostaly vždy čerstvé.
 
 
NAŠE VLASTNÍ PEKÁRNA
Pečivo je fenomén, na který si jako národ potrpíme, a proto mu je v pražské prodejně věnována náležitá pozornost. Žádné polotovary nebo rozpékané výrobky. Z vlastní opravdové řemeslné pekárny přichází na pražský pult voňavé a křupavé pečivo. Díky vlastní výrobě vám můžeme zaručit kvalitní produkty z poctivých surovin a podle vlastních receptů.
 
 
ÚSEK OVOCE A ZELENINY
Nejen milovníky zdravého stravování překvapí rozsáhlý výběr zeleniny a ovoce. Téměř tři stovky položek, které se mění podle ročního období a pěstitelských sezón. Jablka, hrušky, brambory, mrkev, cibule, kořenová nebo košťálová zelenina a mnoho dalšího – jednoduše potraviny, které k naší krajině patří, pochází od českých pěstitelů. Vedle toho zde najdete i kategorii BIO, exotické druhy a speciality, jako jsou jedlé květy, banány určené k pečení, netradiční odrůdy mrkví nebo třeba manioky. A protože čerstvost je na prvním místě, vše je pečlivě uložené v dřevěných bedýnkách v klimatizovaném úseku, který zajistí delší svěžest a trvanlivost.
 
 
ÚSEK LAHŮDEK
I zdánlivě tradičnější kategorie, jako jsou lahůdky, vás rozhodně nezklamou. Čekají zde na Vás například dorty a zákusky vyrobené přímo u nás v Gastrostudiu, uzeniny od našich řezníků nebo nepřeberné množství mléčných výrobků a sýrů. Mezi nimi najdete tradiční produkty, výrobky od farmářů, ale i velký výběr bezlaktózových alternativ. V samostatném chladicím boxu najdete sýry švýcarské, francouzské, německé, anglické nebo i španělské. Odvézt si můžete jen kousek na ochutnání nebo klidně i několikakilogramový bochník.
 
 
PIVNÍ PALÁC
Srdce pivařů rozhodně zaplesá v pivním paláci. Zde bude čekat více než 260 druhů piv z malých rodinných pivovarů, ale i velkých tuzemských a světových značek. Sezónní a příležitostné speciály i klasická piva skvěle osvěží v létě a potěší i v chladnějších měsících. Odkud k vám dané pivo doputovalo, se dozvíte díky značení – vlajka u cenovky napoví, z jaké země pivo pochází. A v pivním paláci najdete zlatavý mok opravdu z celého světa, od Belgie, přes Německo, Mexiko nebo Thajsko, a samozřejmě až po to naše dobré české. A pokud byste si chtěli odvést už nachlazený soudek, i to je u nás možné.
 
 
RESTAURACE
Otevírací doba (od 1. 11. 2022): PO - PÁ 8:00 až 16:00 hodin, SO - NE 10:30 až 16:00 hodin
Nezapomínáme ani na to, že po nákupu leckdy vyhládne. V pražské prodejně JIP proto nabízíme samoobslužnou restauraci. Hlavní jídla, polévky, nápoje i něco dobrého k zakousnutí a vše za skvělé ceny.
 
 
KAFETEARIA
Novinkou v rámci našich prodejen je vlastní pražírna kávy, umístěná přímo na ploše ostravské JIP prodejny. Ať už kávu pijete příležitostně nebo jste vášniví „kafaři“, případně dokonce profesionálové s vlastní kavárnou nebo restaurací, zkušený personál pražírny vám upraží a namele kávu na přání, dá ochutnat a pomůže s výběrem. V pražírně najdete široký sortiment kávy, jejíž čerstvost a kvalitu určitě oceníte. Kouzlo přípravy, nezaměnitelné aroma, rozmanité chutě a povzbuzující účinek – to všechno je káva, kterou v celé její kráse v Ostravě nabízíme.
 
 
GASTROOBCHOD
Při jídle nejde jenom o zasycení. V kultuře stolování se odrážíme my sami, naše totožnost i hodnoty. Proto chceme, abyste si i vy při přípravě jídla a samotném stolování dopřáli to nejlepší. Ať už sháníte příbory, kuchyňské nádobí a náčiní, porcelán, kvalitní nože, hrnce nebo pánve pro zdravé vaření, potřeby pro bar či k servírování nebo netradiční designovky, které oživí váš kuchyňský inventář, v JIP gastroobchodu najdete veškeré gastronomické vybavení do domácnosti. Sortiment našeho gastroobchodu, čítající v tuto chvíli přes dva tisíce produktů, je tím nejlepším od evropských výrobců. Naší filozofií je, že u nás nakoupí opravdu každý, takže ani zde se na cenovky nemusíte bát podívat.