JIP SVĚT POTRAVIN PARDUBICE

Prodejna JIPSvět potravin Pardubice | Hradišťská 407, 533 52 Pardubice | Otevřeno Po - Ne 7.00 - 19.00

 
JIP Svět potravin Pardubice
Prodejna potravin
Adresa: Hradišťská 407, 533 52 Pardubice
GPS: 50.062336, 15.766775
Telefon: +420 602 681 749
E-mail: cash.pardubice@jip-napoje.cz
 
Otevřeno:  
Pondělí: 7.00 - 19.00
Úterý: 7.00 - 19.00
Středa: 7.00 - 19.00
Čtvrtek: 7.00 - 19.00
Pátek: 7.00 - 19.00
Sobota: 7.00 - 19.00
Neděle: 7.00 - 19.00
Pro rychlý nákup cestou z práce nebo i ten velký s celou s rodinou. Záleží jen na vás, jak návštěvu prodejny JIP Cash&Carry v Pardubicích pojmete, vždy tam ale najdete vše, co potřebujete. JIP totiž není jen prodejnou pro podnikatele, ale nakupovat v ní může každý. Sháníte kvalitní a čerstvé maso na grilování, pečení, dušení, vaření nebo jakoukoli další úpravu a využití? Pak určitě budete spokojeni s nabídkou nacházející se v chladicím boxu pardubického JIPu. Nezklame vás ani nabídka uzenin a sýrů nebo dalších mléčných výrobků, a to i v v alternativnějších, například bezlaktózových verzích. Stejně tak vám udělá radost chlazená místnost určená pro ovoce a zeleninu, plná pestrobarevného a rozmanitého zboží. Další nepostradatelnou částí je úsek pečiva, kde si vyberete čerstvé pekařské výrobky po celý den. Spolehlivě v JIPu nakoupíte potraviny a suroviny pro českou i zahraniční kuchyni, zdravé stravování i jakoukoli příležitost, pro kterou potřebujete kvalitní a čerstvé suroviny. Bezkonkurenční je také výběr nealkoholických i alkoholických nápojů z celého světa, od těch klasických až po ty prémiové, které jinde nekoupíte. A jestli máte rádi překvapení, pak se těšte, co dalšího pro vás JIP v Pardubicích v blízké době chystá :-)
 
 
 
ÚSEK ČERSTVÉHO MASA
Lednice s denně absolutně čerstvými surovinami, bouranými přímo v Pardubicích, o než se starají zkušení řezníci, kteří naporcují maso na přání. Nejen to najdete v úseku čertsvého masa. Za podívanou a především za ochutnání stojí maso stařené suchou metodou přímo na prodejně ve speciálních lednicích s kontrolovanou teplotou a vlhkostí. Pro docílení jedinečného kulinářského zážitku v nich zraje minimálně 30 dní. Samozřejmostí je i drůbež nebo všechny základní díly vepřového i hovězího a široký sortiment steakových mas ze všech koutů světa od Jižní Ameriky, přes Afriku po Austrálii.
 
 
ÚSEK MLÉČNÝCH VÝROBKŮ
Pokud si nedokážete představit svůj život bez jogurtů, sýrů, tvarohu, másla a dalších mléčných výrobků, jste v naší JIP Cash & Carry na správném místě. Ochucené i neochucené, v malém nebo velkém balení, výběr je pouze na vás. V případě, že nechcete nebo nemůžete laktózu, sáhněte po bezlaktózových výrobcích. Samozřejmostí je sortiment mléčných produktů od místních farmářů a z BIO farem.
 
 
ÚSEK RYB A MOŘSKÝCH PLODŮ
Téměř jako v přímořské destinaci si budete připadat v úseku ryb a mořských plodů. U nás naleznete desítky druhů mořských i sladkovodních ryb, hlavonožců i korýšů. Kromě chlazených a mražených variant je možnost si vybrat z nabídky ryb živých, která se s ohledem na zajištění čerstvosti každý den proměňuje. Kvalita nabízených ryb je pro nás gró, proto jsou tyto poklady rybníků a oceánů pod stálým dohledem specialistů. Ryby kontrolujeme už při přejímce od dodavatelů a na prodejně je uchováváme podle nepřísnějších norem tak, aby se k vám dostaly vždy čerstvé.
 
 
ÚSEK PEČIVA
Neděle ráno a doma ani kůrka? Nevadí. V JIPu pořídíte čerstvé pečivo ve všední dny i o víkendu. Pečivo je fenomén, na který si jako národ potrpíme, a proto mu je v pardubické prodejně věnována náležitá pozornost. Žádné polotovary nebo rozpékané výrobky. Z vlastní opravdové řemeslné pekárny přichází na pardubický pult voňavé a křupavé pečivo. Díky vlastní výrobě vám můžeme zaručit kvalitní produkty z poctivých surovin a podle vlastních receptů. To všechno doplňuje dnes už nepostradatelná nabídka bezlepkového pečiva.
 
 
ÚSEK OVOCE A ZELENINY
Nejen milovníky zdravého stravování překvapí rozsáhlý výběr zeleniny a ovoce. Položky, které se mění podle ročního období a pěstitelských sezón. Jablka, hrušky, brambory, mrkev, cibule, kořenová nebo košťálová zelenina a mnoho dalšího – jednoduše potraviny, které k naší krajině patří, pochází od českých pěstitelů. Vedle toho zde najdete i kategorii BIO a exotické druhy a další speciality. A protože čerstvost je na prvním místě, vše je pečlivě uložené v dřevěných bedýnkách v klimatizovaném úseku, který zajistí delší svěžest a trvanlivost.
 
 
ÚSEK LAHŮDEK
I zdánlivě tradičnější kategorie, jako jsou lahůdky, vás rozhodně nezklamou. Čekají zde na Vás například dorty a zákusky, uzeniny od našich řezníků nebo nepřeberné množství mléčných výrobků a sýrů. Mezi nimi najdete tradiční produkty, výrobky od farmářů, ale i velký výběr bezlaktózových alternativ. V samostatném chladicím boxu najdete sýry švýcarské, francouzské, německé, anglické nebo i španělské. Odvézt si můžete jen kousek na ochutnání nebo klidně i několikakilogramový bochník.