JIP SVĚT POTRAVIN KARLOVY VARY

Prodejna JIP Svět potravin KARLOVY VARY | Sportovní 574/15, 360 01 Karlovy Vary | Otevřeno Po - Ne 7.00 - 19.00

 
JIP Svět potravin Karlovy Vary
Prodejna potravin
Adresa: Sportovní 574/15, 360 01 Karlovy Vary
GPS: 50.241746, 12.892622
Telefon: +420 606 089 252
E-mail: cc.karlovyvary@jip-napoje.cz
 
Otevřeno:  
Pondělí: 7.00 - 19.00
Úterý: 7.00 - 19.00
Středa: 7.00 - 19.00
Čtvrtek: 7.00 - 19.00
Pátek: 7.00 - 19.00
Sobota: 7.00 - 19.00
Neděle: 7.00 - 19.00
Když jsme se před několika lety rozhodli, že pozměníme tvář našich prodejen, ta v Karlových Varech přišla na řadu jako jedna z prvních. V roce 2018 jsme tak otevřeli úplně novou a od těch předchozích naprosto odlišnou prodejnu. Snažili jsme se, aby nová podoba byla citlivá k okolnímu prostředí, ale zároveň, aby prodejna měla svou vlastní tvář. A věříme, že se nám to povedlo. V atraktivním a moderním JIPu v Karlových Varech tak můžete vybírat z tisíců druhů zboží, výběrových potravin i speciálních produktů. Součástí prodejny je úsek ovoce a zeleniny, který je stavebně oddělený od zbytku prodejny, abychom zaručili maximální čerstvost, a to díky speciální místnosti s hlídanou teplotou. Její podoba je laděná do stylu farmářské tržnice, takže výběr bude o to příjemnější. Ve zdejším JIPu naleznete také plnohodnotné řeznictví s proskleným průhledem do přípravny masa. Kromě čerstvého masa nechybí chladicí box s baleným masem a uzeninami. Přímo zde také staříme maso suchou cestou. Hned vedle řezníka má svůj vlastní prostor rybárna s širokým sortimentem čerstvých i chlazených ryb, mořských plodů a dalších pokladů. Po tom, co si projdete úsek mléčných a mražených výrobků, můžete zamířit do zdejšího teplého i studeného bistra a posilnit se svačinou, nebo si vzít něco dobrého s sebou. A zpátky přes hlavní prodejní plochu, kde najdete vše od sladkého, přes slané, po suroviny potřebné k vaření i pečení a mnohé další, to můžete vzít do velké vinotéky, vybavené ochutnávkovým pultem, s nabídkou českých i zahraničních vín.
 
 
 
ÚSEK ČERSTVÉHO MASA
Vlastní bourárnu masa i otevřené lednice s denně absolutně čerstvými surovinami, o než se starají zkušení řezníci, kteří naporcují maso na přání. Nejen to najdete v úseku čertsvého masa. Za podívanou a především za ochutnání stojí maso stařené suchou metodou přímo na prodejně ve speciálních lednicích s kontrolovanou teplotou a vlhkostí. Pro docílení jedinečného kulinářského zážitku v nich zraje minimálně 30 dní. Samozřejmostí je i drůbež nebo všechny základní díly vepřového i hovězího a široký sortiment steakových mas ze všech koutů světa od Jižní Ameriky, přes Afriku po Austrálii.
 
 
ÚSEK RYB A MOŘSKÝCH PLODŮ
Téměř jako v přímořské destinaci si budete připadat v úseku ryb a mořských plodů. U nás naleznete desítky druhů mořských i sladkovodních ryb, hlavonožců i korýšů. Kromě chlazených a mražených variant je možnost si vybrat z nabídky ryb živých, která se s ohledem na zajištění čerstvosti každý den proměňuje. Kvalita nabízených ryb je pro nás gró, proto jsou tyto poklady rybníků a oceánů pod stálým dohledem specialistů. Ryby kontrolujeme už při přejímce od dodavatelů a na prodejně je uchováváme podle nepřísnějších norem tak, aby se k vám dostaly vždy čerstvé.
 
 
ÚSEK PEČIVA
Neděle ráno a doma ani kůrka? Nevadí. V JIPu pořídíte čerstvé pečivo ve všední dny i o víkendu. Dovážíme ho každý den z naší centrální pekárny a od ověřených dodavatelů. Chléb, bagety a rohlíky k snídani, sladké i slané máslové croissanty, listové a plundrované pečivo k odpolední kávě, koláče nebo dorty ke speciální příležitosti. To všechno doplňuje dnes už nepostradatelná nabídka bezlepkového pečiva.
 
 
ÚSEK OVOCE A ZELENINY
Nejen milovníky zdravého stravování překvapí rozsáhlý výběr zeleniny a ovoce. Položky, které se mění podle ročního období a pěstitelských sezón. Jablka, hrušky, brambory, mrkev, cibule, kořenová nebo košťálová zelenina a mnoho dalšího – jednoduše potraviny, které k naší krajině patří, pochází od českých pěstitelů. Vedle toho zde najdete i kategorii BIO a exotické druhy a další speciality. A protože čerstvost je na prvním místě, vše je pečlivě uložené v dřevěných bedýnkách v klimatizovaném úseku, který zajistí delší svěžest a trvanlivost.
 
 
ÚSEK LAHŮDEK
I zdánlivě tradičnější kategorie, jako jsou lahůdky, vás rozhodně nezklamou. Čekají zde na Vás například dorty a zákusky, uzeniny od našich řezníků nebo nepřeberné množství mléčných výrobků a sýrů. Mezi nimi najdete tradiční produkty, výrobky od farmářů, ale i velký výběr bezlaktózových alternativ. V samostatném chladicím boxu najdete sýry švýcarské, francouzské, německé, anglické nebo i španělské. Odvézt si můžete jen kousek na ochutnání nebo klidně i několikakilogramový bochník.
 
 
BISTRO
Rychlé občerstvení, bufet, bistro... Ať už to nazýváte jakkoli, nic to nemění na skutečnosti, že takové rychlé jídlo dokáže někdy doslova zachránit. Známe to taky, proto je pro vás v naší prodejně Cash & Carry připraveno i bistro s obsluhou, kde si můžete dát například grilované kuře, tradiční párek v rohlíku, teplou sekanou, obloženou bagetu, chlebíček, případně zdravější variantu v podobě čerstvého salátu.