JIP POTRAVINY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Prodejna JIP potraviny České Budějovice | Nemanická 2180/3, 370 10 České Budějovice | Otevřeno Po - Ne 7.00 - 20.00

 
JIP potraviny České Budějovice
Prodejna potravin
Adresa: Nemanická 2180/3, 370 10 České Budějovice
GPS: 49.0011725, 14.4825425
Telefon: +420 778 971 049
E-mail: cash.budejovice@jip-napoje.cz
 
Otevřeno:  
Pondělí: 7.00 - 20.00
Úterý: 7.00 - 20.00
Středa: 7.00 - 20.00
Čtvrtek: 7.00 - 20.00
Pátek: 7.00 - 20.00
Sobota: 7.00 - 20.00
Neděle: 7.00 - 20.00
V naší prodejně v Českých Budějovicích si přijdou na své úplně všichni. Prodejna pro širokou veřejnost Cash&Carry i náš velkoobchod se nachází na jednom místě, takže každodenní čerstvost prodávaných potravin je stoprocentně zaručena. Kvalita je u nás totiž na prvním místě. Široký sortiment nabízí stovky produktů – od mléčných i uzených výrobků, mraženého zboží, poctivého masa od řezníka, čerstvého pečiva, desítek druhů zeleniny a ovoce až po rozmanitou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Nabízené zboží pochází jak od regionálních, tak zahraničních, ale vždy prověřených dodavatelů. To vše za výhodné ceny pro každého. Navštivte nás v Českých Budějovicích.
 
 
 
ÚSEK MASA A UZENIN
Sortimentu masa náš koncept rozhodně prospívá. Tento úsek je v samostatném boxu, jehož teplota je udržována tak, aby maso mělo ty nejlepší podmínky a do rukou vás, zákazníků, se dostalo vždy čerstvé. Sháníte kuře, kachnu, pěkný kousek kýty, pár plátků vepřové krkovice nebo maso na steak? Ani jedno není problém, najdete tam mnohem víc. A všechno navíc v té nejlepší kvalitě.
 
 
ÚSEK MLÉČNÝCH VÝROBKŮ
Pokud si nedokážete představit svůj život bez jogurtů, sýrů, tvarohu, másla a dalších mléčných výrobků, jste u nás na správném místě. Ochucené i neochucené, v malém nebo velkém balení, výběr je pouze na vás. V případě, že nechcete nebo nemůžete laktózu, sáhněte po bezlaktózových výrobcích. Samozřejmostí je sortiment mléčných produktů od místních farmářů a z BIO farem.
 
 
PEČIVO
Neděle ráno a doma ani kůrka? Nevadí. V JIPu pořídíte čerstvé pečivo ve všední dny i o víkendu. Dovážíme ho každý den z naší centrální pekárny a od ověřených dodavatelů. Chléb, bagety a rohlíky k snídani, sladké i slané máslové croissanty, listové a plundrované pečivo k odpolední kávě, koláče nebo dorty ke speciální příležitosti. To všechno doplňuje dnes už nepostradatelná nabídka bezlepkového pečiva.
 
 
ÚSEK OVOCE A ZELENINY
Nejen milovníky zdravého stravování překvapí rozsáhlý výběr zeleniny a ovoce. Položky, které se mění podle ročního období a pěstitelských sezón. Jablka, hrušky, brambory, mrkev, cibule, kořenová nebo košťálová zelenina a mnoho dalšího – jednoduše potraviny, které k naší krajině patří, pochází od českých pěstitelů. Vedle toho zde najdete i kategorii BIO a exotické druhy a další speciality. A protože čerstvost je na prvním místě, vše je pečlivě uložené v dřevěných bedýnkách v klimatizovaném úseku, který zajistí delší svěžest a trvanlivost.
 
 
ÚSEK LAHŮDEK
I zdánlivě tradičnější kategorie, jako jsou lahůdky, vás rozhodně nezklamou. Čekají zde na Vás například dorty a zákusky, uzeniny od našich řezníků nebo nepřeberné množství mléčných výrobků a sýrů. Mezi nimi najdete tradiční produkty, výrobky od farmářů, ale i velký výběr bezlaktózových alternativ. V samostatném chladicím boxu najdete sýry švýcarské, francouzské, německé, anglické nebo i španělské. Odvézt si můžete jen kousek na ochutnání nebo klidně i několikakilogramový bochník.